Skip to content

O firmie

Misją firmy jest oferowanie kompleksowej realizacji Inwestycji budowlanych opartych o solidność i profesjonalizm. Stawiamy przed wszystkim na jakość, rzetelność, terminowość, odpowiednią optymalizację kosztów oraz partnerskie podejście do współpracy z klientem.

Firma Biuro Obsługi Budownictwa istnieje na rynku od 2012 roku. Specjalizuje się głównie w generalnym wykonawstwie, prowadzeniu kompleksowego nadzoru nad inwestycjami i wykonywaniu usług kosztorysowych we wszystkich branżach.

Działamy na rynku współpracując zawsze z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami materiałów budowlanych. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów. Dbamy o to, aby wysoka jakość, rzetelność oraz odpowiednia optymalizacja kosztów oferowana przez nas dawała klientom duże zadowolenie.

Stale współpracujemy z biurami projektowymi. Posiadamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz brygady wykonawcze dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, realizując je na najwyższym poziomie.